Zdravá pleť po celý život…

Dokonalé ošetření
Inovativní produkty
Okamžité výsledky

DERMALOGICA
Analýza pleti + Skin Fitness plán

Analýza pleti + Skin Fitness plán

Nevíte si rady jaké produkty používat, nebo jaké ošetření pleti zvolit?...

Objednejte na profesionální analýzu pleti Face mappingⓇ Zjistíme váš stav pleti, příčinu vašich problémů a vytvoříme pro vás osobní plán Skin Fitness Plan na míru vaší pleti. Získáte tak personalizovaný plán péče o pleť s vhodnými produkty na doma a doporučenými ošetřeními, abychom dosáhli vytoužených výsledků.

Profesionální ošetření Dermalogica

Komplexní ošetření, pokaždé jiné…

Proskin 30®
(30 min)

Rychlé, cílené a velmi účinné ošetření, pro všechny, kdo hledají výsledky a nemají čas. Ošetření je navržené naším pleťovým terapeutem jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti.

Proskin 60®

Maximální, smyslové, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pleti. Komplexní a pokaždé jiné zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

Digital Detox

Očista od „digitálního znečištění“, silně relaxační protistresové ošetření Proskin 60, které vás dokáže odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku zatímco vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu

DERMALOGICA
DERMALOGICA
Chemický peeling Dermalogica

Maximálně účinný a plně přizpůsobitelný…

Pro Power Peel 30®

Expresní, intenzivní ošetření vyhlazující pleť pro ty z vás,kdo hledáte rychlé výsledky a nemáte čas.

Pro Power Peel 60®

Maximálně účinný a plně přizpůsobený peeling, kde zapojujeme všechny dostupné technologie, pro co nejrychlejší regeneraci kůže po ”zásahu” peelingem. Hojení je o poznání rychlejší a výsledky intenzivnější.

Pro Bright 30®

Je ošetření s velmi intenzivním účinkem, při němž se využívá kombinaci rozjasňujících účinků vitamínu C, který je vpravován do pleti tak, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.