Dermapen™ 4 ošetření
Ultimátní
Nejbezpečnější na trhu
Pro dlouhodobé výsledky

Přepiště minulost svojí pleti…

Dermapen™ 4 mikrojehličkování společně s DP Dermaceuticals umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase.

S jakými problémy si poradí?...

  • Stárnoucí pleť
  • Akné/problematická
  • Pigmentace
  • Rozšířené póry
  • Jemné linky a vrásky
  • Jizvy
  • Rosacea
Dermapen™ 4 ošetření
Dermapen™ 4 ošetření

Budoucnost vaší pleti začíná zde…

Ošetření Dermapen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestavíme.

Každá pleť je jiná, i z toho důvodu se profesionální protokol předepsaný bude lišit. Profesionální ošetření může být sestaveno ze základních Meso-Glide™ koncentrátů, pokročilé MG-Collection nebo kombinovaného ošetření s chemickým peelingem Über peel™. Pro domácí ošetření jsou pak klíčové přípravky Dp Dermaceuticals™

Zajímá vás ještě více?

Značka DermapenWorld™ je jedinou značkou na světě s uceleným konceptem v mikrojehličkování. V účincích Dermapen treatment je vedoucí autoritou.

Originál je jen jeden…

Dermapen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

ACM (anti-contamination management)

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.

RFID

je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření AOVN technologie zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti. Díky tomuto výkonu je Dermapen 4 jediné pero na světě se speciálním programem na jizvy, který umožňuje penetraci až do 3 mm.

logo Dermapen logo Dermapen