Ultimátní
Nejbezpečnější na trhu
Pro dlouhodobé výsledky

Přepiště minulost
svojí pleti…

Dermapen™ 4 mikrojehličkování společně s DP Dermaceuticals umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase.

S jakými problémy si poradí?...

Stárnoucí pleť

Akné/problematická

Pigmentace

Rozšířené póry

Jemné linky a vrásky

Jizvy

Rosacea

Budoucnost vaší pleti začíná zde…

Ošetření Dermapen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestavíme.

Každá pleť je jiná, i z toho důvodu se profesionální protokol předepsaný bude lišit. Profesionální ošetření může být sestaveno ze základních Meso-Glide™ koncentrátů, pokročilé MG-Collection nebo kombinovaného ošetření s chemickým peelingem Über peel™. Pro domácí ošetření jsou pak klíčové přípravky Dp Dermaceuticals™

Vstupní konzultace

1. krok

Nejprve doporučujeme rezervovat si termín na dermokosmetickou konzultaci, kde s vámi proberme všechny varianty léčby, předběžnou délku řešení, provedeme vás jednotlivými kroky a sestavíme individuální plán. Rozhodnutí, kdy začneme je už na vás.

Příprava pleti

2. krok

Ideální a v některých případech nezbytně nutné je důležité svou pleť nejprve připravit před prvním ošetřením Dermapen. Náš terapeut vám proto sestaví na míru domácí protokol péče, která vám zajistí optimální výsledky.

Mikrojehličkování s Dermapen™ 4

3. krok

Dermapen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální diskomfort při ošetření a minimální dobu hojení po ošetření.

Před každým ošetřením vaši pleť odlíčíme, vyčistíme a vydezinfikujeme. Následně se provádí drenážní masáž speciálním nástavcem, který pleť na ošetření připraví. Samotný zákrok trvá zhruba 7 minut a provádí se bez lokální anestézie. Na zklidnění pleti je aplikována chladivá hydratační maska a závěrečná péče.
Celkově počítejte s 1h.

Domácí péče DP Dermaceuticals

4. krok

Ideální a v některých případech nezbytně nutné je důležité svou pleť nejprve připravit před prvním ošetřením Dermapen. Náš terapeut vám proto sestaví na míru domácí protokol péče, která vám zajistí optimální výsledky.

Zajímá vás ještě více?

 Značka DermapenWorld™ je jedinou značkou na světě s uceleným konceptem v mikrojehličkování. V účincích Dermapen treatment je vedoucí autoritou.

Originál je jen jeden…

Dermapen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.


ACM (anti-contamination management)

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.

RFID

je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření AOVN technologie zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti. Díky tomuto výkonu je Dermapen 4 jediné pero na světě se speciálním programem na jizvy, který umožňuje penetraci až do 3 mm.