Vítejte v budoucnosti pleťové péče.

Zdravější a zářivější pleť máte na dosah ruky. Naše služby:

Dermokosmetická konzultace

Nevíte si rady jaké produkty používat, nebo jaké ošetření pleti zvolit?

Objednejte na profesionální Dermokosmetickou konzultaci, kde zjistíme váš stav pleti, příčinu vašich problémů a vytvoříme pro vás osobní plán DermapenWorld na míru vaší pleti. Získáte tak personalizovaný plán péče o pleť s vhodnými produkty na doma a doporučenými ošetřeními, abychom dosáhli vytoužených výsledků.

Kosmetická ošetření

DP Dermaceuticals

Signature Skin Treatments

Unikátní protokoly profesionální péče o pleť s okamžitým účinkem. Ošetření DP Dermaceuticals Skin Treatment mění zažité tradice pleťových ošetření a přináší technologicky vyspělý na míru připravený protokol, který zahrnuje revoluční přípravky Dp Dermaceuticals™ v kombinaci s kosmetickými přístroji i holistickým přístupem.

DP Signature Skin Treatment

60 min ošetření, které poskytne vaší pleti tvrdý restart pomocí hloubkového čištění a detoxifikace. Odstraní nečistoty počínaje luxusním dvojím čištěním v kombinaci s masáží. Tento zážitek umocní hluboce detoxikační jílová minerální maska. Poté vyrovnáme vaši pleť lehkou masáží s aktivním sérem vhodným pro váš typ pleti a zakončíme režimem, který vytvoří dokonalou ochrannou bariéru, připravenou znovu čelit světu. Vaše pleť bude svěží, hydratovaná, jasnější a znovu nabitá energií. Dp Dermaceuticals™ Signature Skin Treatment lze podstoupit samostatně každých 4 - 6 týdnů, nebo jako součást programu DermapenWorld™ v kombinaci s procedurami Dermapen 4™.

DP Signature Skin Treatment Flash

30 minut trvající Flash verze umožňuje pleť okamžitě rozzářit, vyhladit a sjednotit, je tak ideální před důležitou událostí, nebo schůzkou. Dp Dermaceuticals™ Signature Skin Treatment Flash lze podstoupit samostatně každé 2 týdny, nebo jako součást programu DermapenWorld™ v kombinaci s procedurami Dermapen 4™.

Dermapen 4 ™ ošetření

Dermapen 4 ™ Basic

Revoluční intenzivní ošetření pleti pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť. Ať už vás trápí akné,  jizvy po akné, hluboké vrásky, rosacea, rozšířené póry nebo hyperpigmentace. Microneedling umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermapenWorld. Konzultace s terapeutem před ošetřením je nezbytná.

Dermapen 4 ™ MG Collection


Pokročilé ošetření Dermapen™ v kombinaci s 5 ml na míru připraveného koncentrátu, který obsahuje nejvyšší koncentraci volné kyseliny hyaluronové na trhu. MG-Collection je řada revolučních sterilních koncentrátů vytvořených pro invazivní mezoterapii Dermapen 4™. Každý preparát obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii, počínaje nejvyšší koncentrací kys. hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii calphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revoluční technologii telomerů zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou.

Dermapen 4 ™ MG-EXO-SKIN Treatment

Pokročilé ošetření Dermapen 4™ v kombinaci s revolučním koncentrátem MG EXO-SKIN. Průkopník nejčistších exozomů získaných z mezenchymálních kmenových buněk (Whartonovo želé), pouze MG-EXO-SKIN™ přináší revoluci v regenerativní dermatologii díky kombinaci s revolučními aplikačními systémy HylaFuse™ a Calphasomy™. Díky partnerství s nejprogresivnejšími inovátory ve výzkumu kmenových buněk získal DermapenWorld™ eticky extrahované exozomy z MSC lidského pupečníku. Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro komplexní obnovu kůže s přibližně 7 000 exozomy, které se vejdou na konec každé jedné jehly 33G Dermapen 4™, je automatizované mikrojehlickování nejúčinnějším mechanismem dodávání exozomů do kůže, aniž by došlo k jejich ohrožení.* Díky regeneračním schopnostem Exozomů se urychlují výsledky mikrojehličkování. Lze dramaticky zlepšit mnoho kožních stavu včetne poškození sluncem, stárnutí, růžovky a pigmentace. Pro další maximalizaci výsledku procedur s MG-Exo-Skin™ jsou klienti povinni pokračovat v domácích protokolech omlazení pleti pomocí Dp Dermaceuticals™ Exo-Skin™. Dynamické duo, které je nediskutovatelné, přináší vzrušující sílu v regenerativní medicíně, revoluci v estetických procedurách, zdraví a kvalitě pokožky.

ULTIMÁTNÍ BENEFITY

  • Maximalizuje potenciál regenerace pokožky.
  • Posiluje přirozenou buněčnou obnovu, signalizuje mladistvější vzhled pleti.
  • Prokazatelně pomáhá zmírňovat projevy stárnoucí pokožky, pigmentace a růžovky.
  • Exozomy získané z čistého Whartonova želé, MSC.
  • Eticky získané.
  • Podporuje normalizovanou a mladistvou regeneraci.
  • Obnovuje a osvěžuje celkový vzhled pleti.